18 czerwca Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska po raz drugi spotkała się na webinarze.
Gościem spotkania był Piotr Susz, MBA, znany z wizyty studyjnej w firmie logistycznej 3LP. Wtedy, uczestnicy zobaczyli i zrozumieli, na czym polega prawdziwa logistyka. Taka też jest idea wizyt studyjnych IPMA – poznać rozwiązania i pomysły z innych branż.

Tym razem tłem projektowym, jakim jest Interim Management, był projekt zrealizowany dla firmy – Euroterm TGS. Takie rozwiązanie zarządcze wydaje się optymalne na czas podnoszenia się z kryzysu.

przeczytaj także

  • Jak nauczyć się interwałów?
    Nauka interwałów. Dlaczego to jest takie ważne? Uczę się muzyki, teorii muzyki. Uczę się grać na gitarze a wiedza o odległościach między dźwiękami jest ważna. Ważna dla budowy akordów, dla budowy skal, dla umiejętnego przeniesienia jest wiedzy na gryf gitary.
  • Plan dnia – sketchnotka
    Cel bez planu to tylko życzenie. Niezależnie od tego, czy chcesz zaplanować zadania zawodowe, wypracować nawyk
  • Grywalizacja Pokolenie graczy – sketchnoting
    Lubimy rywalizację. Lubimy pokazywać swoje osiągnięcia. Każdy w inny sposób i na innym polu. I właśnie na tym koncentruje się grywalizacja.

Jeśli byłeś to na pewno Ci się przyda. Jeśli nie byłeś to może zainspiruje. 🚀🚀

A co? ❓❔❓

Notatka Wizualna (sketchnotka, sketchnoting) z ostatniego spotkania Dolnośląska Grupa Regionalna IPMA Polska, które było poświęcone Interim Managementowi. Temat, jak zwykle profesjonalnie i ciekawie, zaprezentował Piotr Susz, MBA. Zapraszam do lektury. 📝 ✏️ 🔍

Celem spotkań Dolnośląskiej Grupy regionalnej IPMA Polska jest prezentacja doświadczeń projektowych, nowych idei i tworzenie grunt do wymiany poglądów i opinii. Oczywiście wszystko w obszarze project management. 👫 👬 Udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY. 🚫💵🚫

Interim Management w Zarządzaniu Projektami Sketchnoting
Interim Management w Zarządzaniu Projektami Sketchnoting