Mój dzień Sketchnoting sketchnotka
Mój dzień Sketchnoting

Cel bez planu to tylko życzenie. Niezależnie od tego, czy chcesz zaplanować zadania zawodowe, wypracować nawyk, czy znaleźć czas dla bliskich, planowanie jest kluczowe.

Plan dnia przygotuj dzień wcześniej. Będziesz mentalnie przygotowany do działania i obudzisz się z gotową strategią. Wystarczy zrealizować kolejne punkty. Przygotowując plan, możesz skorzystać z pomocnych aplikacji. Dużo lepszym pomysłem będzie jednak wykorzystanie zwykłej kartki papieru lub planera. Możesz tam spisać zadania, nadać im priorytety i przygotować checklistę.

przeczytaj także

  • Jak nauczyć się interwałów?
    Nauka interwałów. Dlaczego to jest takie ważne? Uczę się muzyki, teorii muzyki. Uczę się grać na gitarze a wiedza o odległościach między dźwiękami jest ważna. Ważna dla budowy akordów, dla budowy skal, dla umiejętnego przeniesienia jest wiedzy na gryf gitary.
  • Plan dnia – sketchnotka
    Cel bez planu to tylko życzenie. Niezależnie od tego, czy chcesz zaplanować zadania zawodowe, wypracować nawyk
  • Grywalizacja Pokolenie graczy – sketchnoting
    Lubimy rywalizację. Lubimy pokazywać swoje osiągnięcia. Każdy w inny sposób i na innym polu. I właśnie na tym koncentruje się grywalizacja.

Jeśli jednak jesteś wzrokowcem i lubisz rysować, idealny będzie dla Ciebie Sketchnoting.

Rozrysuj cały dzień, zaznacz kamienie milowe i stwórz rysunkową mapę dnia. Rano tylko rzucisz okiem na sketchnotkę i będziesz wiedział, co masz dziś w planach!